Ana Sayfa
07 Aralık 2016 ( 21 görüntülenme )

Flaş! Rus Pilotun Cenazesini Türkiye'ye Getirdiler!

Neden?
 
Davutoğlu, "Hava sahası ihlali esnasında hayatını kaybeden Rus pilot, dün gece saat 01.45 itibariyle sınırımızdan tarafımıza teslim edildi. Alındı. Cenaze Rusya'nın talebi üzerine yaptığımız girişimler sonucu Rusya'ya teslim edilecek" ifadelerini kullandı.

CENAZE RUSYA'NIN TALEBİ ÜZERİNE RUSYA'YA TESLİM EDİLECEK"

Hatay sınırında SU24 tipi uçağın düşürülmesiyle hayatını kaybeden Rus pilotun cenazesinin Rusya'ya teslim edileceğini söyleyen Davutoğlu,

"Hava sahası ihlali esnasında hayatını kaybeden Rus pilot, dün gece saat 01.45 itibariyle sınırımızdan tarafımıza teslim edildi. Alındı.

Gece Hatay'da bulunan Ortodoks din adamları tarafından da yürütülen katkılarla kendi dini geleneği çerçevesinde, cenaze işlemleri dini tören açısından da yapıldı. Cenaze Rusya'nın talebi üzerine yaptığımız girişimler sonucu Rusya'ya teslim edilecek" açıklamasında bulundu(DHA).

Düşürülen Rus uçağının pilotuyla ilgili bu haber bazı gerçekleri de açığa çıkarıyor. Şöyle ki, Suriye'deki Rus kuvvetlerinin uçağın düştüğü bölgede bir etkinliği yok, olsaydı pilota ulaşabilecekti.

Benzer şekilde Suriye ordusunun da o bölgede bir gücü yok ki, rejim muhalifleriyle temas kuramadı ve cenazeyi alamadı.

Bu olay bir gerçeği daha açığa çıkarıyor, o da Türkiye'nin bu bölge ve rejim muhalifleriyle iyi temasının olduğu.

Tüm bunların ötesinde asıl gerçek, Rusya cenazeyi aldıktan sonra ortaya çıkacak, bakalım Rusya ne açıklama yapacak...Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ