Ana Sayfa
13 Aralık 2016 ( 19996 görüntülenme )

Bakan Soylu'nun Hakkari'de Bakın Nasıl AKLI ŞAŞTI...

Bakan Soylu Hakkari'de Açıklama Yaptı…

Bakan Soylu, "Bugün PKK'nın son durumunu iyi analiz etmek gerekir. Yaklaşık 40 yıldır kuruluşunda ortaya koyduğu hedeflerden, hiçbirini gerçekleştirememiş ve gerçekleştiremeyecek olan bu örgüt, bugün esasen bir tükeniş içerisindedir" dedi.

Bakan Soylu:
"Bulunduğunuz yerlerdeki PKK sempatizanlarını, köylerde vatandaşa baskı yapanları polise ve jandarmaya ihbar edin” dedi(Dha).

Haber işte böyle…
İçişleri Bakanı Soylu Hakkari’de konuşuyor ve diyor ki “Bulunduğunuz yerlerdeki PKK sempatizanlarını, köylerde vatandaşa baskı yapanları polise ve jandarmaya ihbar edin”!

Burası Hakkari;
PKK terör örgütünün üç köşeden çevirdiği bir coğrafya.
Burası Hakkari; PKK terör örgütünün sivil asker ve polisi yolda giderken ensesinden vurduğu bir alan!
Burası Hakkari; ta 1880’den 1914 Molla Selim isyanına, 1924 Hakkari Nesturi isyanından 1930 Ağrı Ermeni isyanına kadar isyanları planlandığı, icra edildiği ve elebaşılarının çıktığı bölge!

Ve İçişleri Bakanı diyor ki, bırakın teröristi, sempatizanlarını da ihbar edin diyor.

BU AKIL DIŞI!

Bu akıl dışı sayın Bakan çünkü siz PKK terör örgütünün neredeyse üssü olan bir coğrafyada diyorsunuz ki “PKK sempatizanını dahi ihbar edin!"

Sayın Bakan, siz Beşiktaş’ta insanlarımızı bu terör örgütünün vahşetinden koruyamıyorsunuz, Hakkari’de yani terör örgütünün merkez üssü olan bir bölgede insanlarımızı nasıl koruyabilirsiniz ki!
Bize sorarsanız bu Bakan, Hakkari’de laf yapacağına, Hakkari kuşatan Zap, Avaşin, Basyan ve Hakurk PKK inlerine baskın yapsa daha yerinde olur!


Yapsın ki bu vatan toğrağında yaşayan halkımız bu bölgede PKK değil, devletin güçlü olduğunu ve kendini koruyabileceğini görsün!

Halkının can güvenliğini koruyamayan bir siyasete insan aklı nasıl güvensin ki!

Erdal Sarızeybek

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ