SON DAKİKA
Tümü

Politika

Anasayfa / Politika / Yeni Çalışma… TEK TIKLA GÜNDEM CEBİNİZDE!..

Yeni Çalışma… TEK TIKLA GÜNDEM CEBİNİZDE!..

9 Haziran 2018 / Cumartesi 23:04
'Ücretsiz Mobil Uygulama'

‘KAMUOYUNA DUYURU’

Erdal sarızeybek emekli bir askerdir. Tam on yıl boyunca Doğu ve Güneydoğu’da terörle mücadele harekatına katılmış, emekli olduktan sonra da mücadelesini sürdürmüştür hala da sürmektedir.

Sarızeybek, Kuleli Askeri Lisesi’nde başlayan askeri yaşamını hep yetim hakkı kul hakkı kutsal değerlerimizle beslenen yatılı devlet okullarında geçirmiş, devlet ve millet parasıyla okumuş ve yetiştirilmiştir.

‘DOĞRU BİLGİYE İHTİYAÇ VAR”

Emekli olduktan sonra sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri milletiyle paylaşan Sarızeybek, hiçbir maddi çıkar düşünmeksizin bir yanda Anadolu’da halkımızın huzuruna çıkarak konferanslarla bilgilendirme yapmış, bir yanda ekranlar ve bir yanda da ortaya koyduğu 13 eserle bilgileri paylaşmış, hala paylaşmayı sürdürmektedir.

‘DOĞRU BİLGİ GÜVENLİ KAYNAK”

Yazılı ve görsel medyada engellemelerle karşılaşınca, SARIZEYBEK HABER adıyla web sitesi kurmuş, bakanlıktan onay alarak resmi haber ajansına dönüştürmüştür.

Karşılaşabileceği her zorluğu dikkate alarak Türk Patent ve Marka Kurumuna başvurarak SARIZEYBEK HABER marka tescilini onaylatarak resmi bir kurum haline dönüşmüştür. Ankara Ticaret Odasına kayıt yaptırılarak kanun ve nizamların buyurduğu her kuralı yerine getirmiştir.

“BAĞIMSIZ VE BAĞLANTISIZ HABER MERKEZİ”

SARIZEYBEK HABER’in hiçbir şahıs ya da kuruluşla bağlantısı yoktur.
SARIZEYBEK HABER’in hiçbir şahıs ve kurumla maddi ilişkisi de yoktur, tüm çalışmaların bedeli web sitelerine Google üzerinden gelen reklamlarla karşılanmaktadır.

SARIZEYBEK HABER bizzat Erdal Sarızeybek tarafından yönetilmekte olup tüm haberler güvenli kaynaklardan elde edilmekte, doğruluğu incelendikten sonra okurların bilgisine sunulmaktadır.

“SARIZEYBEK VE BİLGE TÜRK”

SARIZEYBEK HABER sadece gündemin en önemli haber ve olaylarını değerlendirmekte, gerektiğin bu olayların tarihsel geçmişini araştırarak okurlarla paylaşmaktadır. Bu çerçevede aktif web siteleri olan BİLGETÜRK STRATEJİ ve BİLGETÜRK HABER ana eksende yardımcı haber siteleridir.

“ÜCRETSİZ GÜVENLİ MOBİL UYGULAMA”

Ülkemizin şu anda içinde bulunduğu durum dikkate alınarak SARIZEYBEK HABER MOBİL UYGULAMASI hayata geçirilmiş olup, ücretsiz yükleme yapılabilecektir. Cep telefonlarına indirilen bu güvenli uygulama ile her okur en kısa yoldan güncel ve gündem haberlerine ulaşabilecektir.

MOBİL UYGULAMA İNDİRME LİNKİ: SARIZEYBEK HABER

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Erdal Sarızeybek